KURUMSAL

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Nelerdir?

1- DMBNetwork Bilişim Hizmetleri., müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

2- DMBNetwork Bilişim Hizmetleri., müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından paypal hesabı veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

3- Müşteri, DMBNetwork Bilişim Hizmetleri. hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

4- Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.

5- DMBNetwork Bilişim Hizmetleri. Sağladığı tüm servislerde ( VPS/VDS/SUNUCU Hizmetleri Hariç) Web Hosting,Reseller,MSSQL hosting hizmetlerinde müşterilerinin verilerini düzenli olarak en az 1 kere yedeklemek mecburiyetindedir. Olası bir veri kaybından DMBNetwork en fazla müşterinin en son alınmış yedeğinin kopyasını geri dönüştürmekle sorumlu tutulabilir.Yedekleme işlemi müşteri sorumluluğunda olup alınan her yedekleme sonunda bir önceki alınan yedek silinir.

6- Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.

7- Saldırı Çıkışı : Eğer makinalarımızdan saldırı çıkışı yapılırsa makinanız kötüye kullanım olarak durdurulur DMBNetwork Bilişim Hizmetleri. adına bilgileriniz gerekli yerlere verilmektedir ve yasal işlem Başlatilmak üzere bilgileriniz avukata verilecektir .

8- DMBNetwork Bilişim Hizmetleri., müşterinin kredi kartı,banka havalesi hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

9- DMBNetwork Bilişim Hizmetleri. , müşteriye 3 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir.

10- Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, DMBNetwork Bilişim Hizmetleri.'nin www.NexSoft.com.tr adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, DMBNetwork Bilişim Hizmetleri. servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

11- Up/Down VDS paketleri dışındaki VDS paketlerinde veya VPS paketlerinde Up/Down işlemi yasaktır. Müşterinin Up/Down işlemi yapması dahilinde ilk başta müşteri uyarılır. Müşteri uyarıyı dikkate almaksızın Up/Down işlemlerine devam ederse sunucusu 24 saat askıya alınır. 24 saat askı süresi bittikten sonra eğer hala Up/Down işlemlerine devam ederse VDS/VPS hizmeti durdurulur.

12- Müşteri'nin DMBNetwork Bilişim Hizmetleri.'nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

MüşteriGirişi
<