KURUMSAL

Geri İade Koşulları

İade Sözleşmesi

Nelerdir?

1- Geri İade yapacak müşterinin DMBNetwork Bilişim Hizmetleri yetkililerine bildirmesi ve iade olacak bilgileri vermesi dahilinde 1 hafta içinde geri iade tamamlancaktır.

2- Hizmet iptali söz konusu olduğunda kullanılan tutar hesaplanır ve kesinti yapılarak krediye eklenir eğer müşteri geri iade istiyorsa %25 kesinti yapılarak Ziraat Bankası aracılığı ile gönderilir.

3- Geri iade kapsamına girecek kişilerin DMBNetwork Bilişim Hizmetleri yetkilileri tarafından bu iade için kabul edilmeleri.

4- Geri iade için alınmış olan hizmetin firma yetkilileri tarafından hatalı işlem yapılması (Verilerin silinmesi, yanlış işlem yapılması vs.)

5- Kişiye , kuruma küfür ve argo içerikli kelimeler kullanıldığında DMBNetwork Bilişim Hizmetleri Şirketi olarak ürün sonlandırma hakkına sahibiz ve ürün geri iadesi yapılması talep dahi edilemez.

6- Geri iade kapsamına giren müşteriler kesilen %KDV tutarını ve kullanılan hizmet gününü, ödedikleri faturadan düşerek kalan ödemeyi alabilirler.

7- Geri iade müşterinin sağlıklı bir gerekçe göstermeleri ve DMBNetwork firma yetkilileri tarafından kabul edilmesi ile işleme sokulur.

8- Kiralık sunucu,sunucu barındırma hizmeti alan müşterilerimiz geri iade kapsamında değildir. Hiç bir koşulda (veri kaybı, teknik sorun, abuse ihlali vb.) müşterilerimize geri iade yapılmaz.

9- Yıllık ödenen kiralık sunucu,Hosting, VPS & VDS hesaplarında geri ödeme yapılabilir. Bunun için müşterinin tarafımıza sağlıklı bir gerekçe sunması şarttır. Bu işleminde 7 gün içerisinde yapılması zorunludur. 7 günü geçen talepler dikkate alınmayıp göz ardı edilecektir.

10- Yıllık ödenmeyen (dedicated) hizmetler ve game center'den alınan hizmetler'de geri iade kapsamına girmemektedir. VPS & VDS hesaplarında geri ödeme yapılabilir. Bunun için müşterinin tarafımıza sağlıklı bir gerekçe sunması şarttır Bu hizmetler için normal koşullarda geri iade talep edilemez.

11- Alan adı (domain) kayıt işlemi ICANN ve METU tarafından yapıldığından kesinlikle geri iade yapılmamaktadır. Alan adı hizmetlerinin hangi nedenle olursa olsun geri iadesi talep edilemez.

12- Mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde hangi nedenle olursa olsun geri iade yapılmamaktadır. Mobil ödeme için aracı bir firma kullanılmaktadır ve bu firmadan geri iade almak mümkün değildir.

13- Kredi tutarı eklendiyse ve ürün satın alınmadıysa geri ödemede %25 komisyon kesilerek geri ödeme yapılabilmektedir.

MüşteriGirişi
<